.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
با حضور هزاران نفر از مردم چهاردانگه در شهر کیاسر ؛
جشن با شکوه « ولایت » در کیاسر / شهردار : گردشگری محور توسعه کیاسر است
شمال نیوز : محمدنژاد با بیان اینکه تاکنون شهرداری کیاسر مظلوم واقع شده است، افزود: ما در برابر مردم مسئول هستیم و به عنوان خادم و خدمتگذار مردم در مدیریت شهری تمام تلاش خودمان را بکار خواهیم بست تا عقب ماندگی شهر را جبران کنیم.....
جشن با شکوه « ولایت » در کیاسر / شهردار : گردشگری محور توسعه کیاسر است

شمال نیوز : جشن بزرگ ولایت با حضور هزاران نفر از مردم چهاردانگه و شهروندان کیاسری در شهر کیاسر برگزار شد .

به گزارش شمال نیوز ، در این جشن با شکوه که به همت شهرداری و شورای اسلامی کیاسر برگزار گردید ، دکتر همت محمدنژاد با اشاره به اهمیت گردشگری در رونق منطقه گفت : با توجه به جاذبه های گردشگری فروان در شهر کیاسر و منطقه چهاردانگه در حوزه گردشگری می توان کیاسر را برندسازی کرد تا زمینه پویایی اقتصاد منطقه را فراهم شود.

شهردار کیاسر که سخنانش با تشویق مداوم حضار همراه بود با بیان اینکه به همت اعضای شورای شهر و شهروندان فهیم شهر کیاسر تلاش خواهیم کرد تا کیاسر به جایگاه واقعی خود برسد، خاطرنشان کرد: ما به تنهایی نمی توانیم این مهم را محقق سازیم همه شهروندان باید در راستای رشد و توسعه شهر با شهرداری مشارکت کنند و بدانیم محور توسعه کیاسر ، گردشگری است .

شهردار کیاسر با اشاره به اینکه بنده از زمان انتصابم به عنوان شهردار کیاسر به صورت تمام وقت در شهر حضور دارم، گفت:امیدواریم با کمک مجموعه شهرداری و شورای شهر و شهروندان مشکلات فراروی شهر کیاسر را برطرف سازیم.

محمدنژاد با بیان اینکه تاکنون شهرداری کیاسر مظلوم  واقع شده است، افزود: ما در برابر مردم مسئول هستیم و به عنوان خادم و خدمتگذار مردم در مدیریت شهری تمام تلاش خودمان را بکار خواهیم بست تا عقب ماندگی شهر را جبران کنیم.

وی با بیان اینکه ما در شهرداری کیاسر  درآمد پایداری نداریم، گفت: شهروندان می توانند با شهرداری  در جهت رفع مشکلات شهرداری کمک کنند.

شهرداری کیاسر از راه اندازی سایت پروازی در شهر کیاسر خبر داد و گفت: تورهای طبیعت گردی به صورت مداوم برای جذب توریست در شهر کیاسر راه اندازی شد تا بتوانیم زمینه جذب توریست را در منطقه و شهر کیاسر فراهم سازیم و به اقتصاد مردم کمک کنیم.

در پایان جشن به قید قرعه از چند شهروند کیاسری با اهدای جوایزی تقدیر شد .

http://www.shomalnews.com/photo/15353499382344657.jpg

http://www.shomalnews.com/photo/15353499388893599.jpg

http://www.shomalnews.com/photo/153534993880828872.jpg

http://www.shomalnews.com/photo/153534993872606702.jpg

http://www.shomalnews.com/photo/153534993873071845.jpg


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve