.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اعلام کرد :
تاکنون ؛ اختصاص 165 میلیارد تومان به متقاضیان تسهیلات سامانه کارا در مازندران
شمال نیوز : اصغری آمار اعلام شده از سوی مرکز آمار ایران را در خصوص تعداد بی کاران استان مازندران 130 هزار نفر دانست و در عین حال گفت : آماری که ما در اداره کل مازندران در خصوص تعداد بی کاران داریم 40 هزار نفر می باشد .....
 تاکنون ؛ اختصاص 165 میلیارد تومان به متقاضیان تسهیلات سامانه کارا در مازندران

شمال نیوز:  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با تاکید بر پایداری اشتغال در نهادهای اجرایی استان گفت: امسال تعداد مقرری بگیران بیکاری در مازندران حدود ۴ درصد افزایش یافت.

به گزارش شمال نیوز ، کامران اصغری صبح امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه استان با تبریک دهه ولایت و امامت و اعیاد قربان و غدیر اظهار داشت: رسانه‌ها نقش اساسی در تقویت فرهنگ کار، تعاون و رفاه اجتماعی در جامعه دارند.

وی افزود: در حوزه اشتغال و مسائل اقتصادی به دلیل تحریم‌ها در گذشته مشکلات فراوانی داشتیم و فعالیت تولیدکنندگان اقتصادی از روال متعارف آن خارج شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه متاسفانه تعدیل نیروها در واحدهای تولیدی به دلیل افزایش مشکلات واحدهای اقتصادی صورت گرفته است تصریح کرد: به هر اقدام و موضوعی که سبب ایجاد اشتغال و جلوگیری از افزایش بیکاری در جامعه شود حمایت خواهیم کرد.

اصغری با بیان اینکه تلاش داریم رابطه بین کارگر و کارفرما را به صورت هدفمند تقویت کنیم، افزود: کارفرمایانی که نسبت به تکریم کارگران همت داشته مشمول تشویق شدند.

وی با اعلام اینکه تقویت سامانه کارا از اقدامات موفق وزارت کار در دولت تدبیر و امید بوده است، گفت: 12 هزار میلیارد تومان از اعتبارات صندوق توسعه ملی و دولتی برای سامانه کارا در کشور اختصاص یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با بیان اینکه 165 میلیارد تومان تاکنون به متقاضیان تسهیلات در سامانه کارا در استان اختصاص یافته است تصریح کرد: این تسهیلات برای جویندگان کار در روستاها اثرگذار بوده است.

وی با اعلام اینکه مقرر است به‌ازای هر 75 میلیون تومان تسهیلات برای یک نفر در استان شغل ایجاد شود، افزود: در فاز نخست دو هزار و 700 نفر در روستاهای مازندران شاغل می‌شوند.

اصغری با بیان اینکه در توسعه اشتغال روستایی در مازندران برای جلوگیری از بازگشت روستاییان هدفگذاری کردیم گفت: ورودی پرونده‌ها به روابط کار نسبت به سال قبل 20 درصد افزایش یافته است.

وی با اعلام اینکه تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان در سال گذشته نیز افزایش داشته است تصریح کرد: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان حدود 11 هزار نفر امسال نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

اصغری آمار اعلام شده از سوی مرکز آمار ایران را در خصوص تعداد بی کاران استان مازندران 130 هزار نفر دانست و در عین حال گفت : آماری که ما در اداره کل مازندران در خصوص تعداد بی کاران داریم 40 هزار نفر می باشد .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
نظرات خوانندگان :

  • آقای مدیر کل خیالت راحت باشه نه شغلی ایجاد شده نه نسهیلاتی که دادی به هدف خورده خیالت راحت باشه حیف شد این تسهیلات 4و6 درصدی ، این آمار هایی که به شما میدن همش .... همین حرف ها را آقای وزیر شما گفته دیدی آخر چه شد؟
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve