.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
طرح مصباح الهدی بر مهارت های زندگی قرآنی تمرکز دارد
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی مازندران گفت: بیشترین تمرکز طرح های مصباح الهدی و نورالهدی در حوزه سبک زندگی و مهارت های زندگی قرآنی است.

به گزارش شمال نیوز، سعید قربانی پیش ازظهر دوشنبه در نشست با مسئولان کمیته‌های اجرایی طرح مصباح الهدی ونورالهدی استان، گفت: بیشترین تمرکز طرح‌های مصباح الهدی و نورالهدی در حوزه سبک زندگی و مهارت‌های زندگی قرآنی است.

وی اظهار داشت: با توجه به رویکرد سازمان دارالقرآن الکریم طی سال‌های اخیر تمرکز دوره‌های طرح مصباح الهدی ونورالهدی بر روی مهارت‌های زندگی و سبک زندگی قرآنی است و امیدواریم کارگاه‌های مختلف سبک زندگی و مهارت‌های زندگی قرآنی را در جشنواره چهاردهم سال ۱۳۹۸ با برنامه ریزی دقیق‌تر برگزار کنیم.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مختلف جشنواره طرح مصباح الهدی و نورالهدی مازندران طی سال‌های اخیر در مشهد مقدس، افزود: طرح بومی و قرآنی مصباح الهدی و نورالهدی با هدف آشنایی و انس جوانان و نوجوانان با قرآن کریم در مازندران پایه گذاری شده است و با توجه به شرایط امروز جامعه و افزایش معضلات اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی نیازمند حمایت‌های مختلف دستگاه‌های دولتی و اجرایی است.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به رشد چشمگیر فعالیت‌های قرآنی و فعالان قرآنی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: با توجه به ورود چهلمین سال از عمر با برکت جمهوری اسلامی و با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب، خاطر نشان کرد: رویکرد فعالیت‌های قرآنی طرح مصباح الهدی و نورالهدی در راستای رویش‌های انقلاب اسلامی در پرتو قرآن برنامه ریزی شده است.

سعید قربانی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع ارزیابی فعالیت‌های قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم اشاره و بیان داشت: اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران در بیش از یک دهه اخیر رتبه ممتاز کشوری را به خود اختصاص داده است و استمرار این موفقیت‌ها نیازمند همدلی و حمایت‌های مادی و معنوی دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی است.

استاد و مفسر برجسته قرآن کریم در بخش پایانی سخنان خود به اهمیت فعالیت‌های قرآنی فاخر در جامعه اسلامی اشاره و اظهار داشت: طرح مصباح الهدی و نورالهدی از فعالیت‌های فاخر قرآنی است که تلاش می‌کنیم فعالیت‌های قرآنی را با شرایط روز جامعه تطبیق داده و از آن در جهت تربیت کادر متخصص قرآنی بهره برداری کنیم./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve