.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
۳۳۲ مسکن در ۴ شهرستان مازندران نیازمند احداث و تعمیر است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: ۳۳۲ واحد مسکونی در مناطق سیل زده میاندرود، نکا، بهشهر و گلوگاه نیازمند احداث و تعمیر است.

به گزارش شمال نیوز، حسن خیریانپور بعدازظهر دوشنبه در جلسه بررسی و هماهنگی رفع مشکلات مناطق سیل زده شهرستان‌های میان درود، نکا، بهشهر و گلوگاه در سیل اخیر نیز در این جلسه افزود: مسائل بازسازی در سه محور مناطق مسکونی، کشاورزی و حوزه‌های زیربنایی با جدیت و به طور همزمان در حال پیگیری است.

وی با اشاره به این که بنیاد مسکن ۳۳۲ واحد مسکونی را در ۴ شهرستان یاد شده اعم از تخریبی و تعمیراتی در دست اقدام دارد، اظهار داشت: مجموعاً ۷۰۸ فقره از تسهیلات ۲ میلیون تومانی در این ۴ شهرستان استفاده شد.

خیریانپور با اعلام این که کمیته امداد امام (ره) ۱۴۲ فقره تعمیراتی و ۱۴ فقره تخریبی در این ۴ شهرستان آمار داده است، گفت: ۲۸ فقره تخریبی و ۱۴۳ واحد تعمیراتی در شهرستان‌های میان درود، نکا، بهشهر و گلوگاه نیز از سوی بهزیستی اعلام شده است.

در این جلسه هم چنین احمدی، مدیر کل مدیریت بحران استانداری، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های ذی ربط به ارائه گزارش و برنامه‌های پیش رو در حوزه بازسازی مناطق سیل زده پرداختند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve