.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

پایان کار جلالی در نساجی
جدایی مجید جلالی از تیم نساجی در پایان فصل از هم اکنون قابل پیش بینی است و این اتفاق محرز بعد از آخرین بازی این تیم در لیگ برتر رخ خواهد داد.

به گزارش شمال نیوز، قرارداد مجید جلالی با تیم نساجی تا پایان فصل جاری بوده و بعید است با توجه به تنش‌های صورت گرفته بین دستیار مجید جلالی و باشگاه نساجی این قرارداد همکاری تمدید شود. مجید جلالی یکی دو روز پیش در مصاحبه‌ای گفته بود از سوی باشگاه نساجی صحبتی با او در مورد تمدید قرارداد نشده است. و اما دیشب صحبت‌های حمید مطهری در یکی از خبرگزاری‌ها که علیه یکی از مالکین باشگاه نساجی بوده با واکنش تند این باشگاه همراه بود و با توجه به تنش‌ها تصور می‌شود از هم اکنون باید راه نساجی و مجید جلالی را در فصل آتی جدا از هم ببینیم.

 

تیم نساجی هم اکنون با ۳۳ امتیاز تیم یازدهم جدول است و در آخرین بازی در قائمشهر میزبان تیم پیکان خواهد بود. تیم ابتدای فصل مجید جلالی که طبیعتاً این مربی همه تلاش خود را بکارمی‌گیرد با پیروزی در این بازی هم پایان باشکوهی در نساجی داشته باشد و هم اینکه به پیکانی‌ها ثابت کند مربی خوبی برای آنها بوده است.

 

یکی دو روز پیش هم چنین مهدی تارتار، سرمربی تیم پارس جنوبی جم احتمال تمدید قرارداد خود را با این باشگاه به دلیل مشکلات مالی ضعیف دانست. با این شرایط فصل آتی تیم‌های نساجی و پارس جنوبی جم را با مربیان جدید در لیگ برتر خواهیم دید.

 

و اما تنش‌های بین باشگاه نساجی و کادر فنی در شرایطی پیش آمد که تیم نساجی در آخرین بازی انجام داده نتیجه خوبی به دست آورد و تیم سپیدرود را در رشت با نتیجه ۳-۱ شکست داد. هم چنین دیشب بعد از تنش‌های به وجود آمده میان صنیعی فر مالک باشگاه و حمید مطهری مربی تیم، دستیار مجید جلالی از سوی باشگاه کنار گذاشته شد و در بازی با پیکان شاهد حضور حمید مطهری روی نیمکت تیم پیکان نخواهیم بود.


منبع: ورزش سه


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve