.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

دریای مازندران پارسال ۷۶ غریق داشت
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران، شمار غرق شدگان در دریا، رودخانه، استخر و کانال را طی سال گذشته ۹۹ نفر اعلام کرد و گفت: ۷۶ نفر از این تعداد در دریا غرق شدند.

به گزارش شمال نیوز، علی عباسی با بیان اینکه در سال گذشته ۹۹ نفر شامل ۹۱ مرد و مابقی زن از هموطنان در دریا، رودخانه، استخر و کانال غرق شدند اظهار داشت: از این تعداد ۷۶ نفر در دریا، ۱۴ نفر در رودخانه سه نفر در دریاچه مصنوعی و سد، دو نفر در استخر کشاورزی و چاه، استخر شنا، حوض یا حوضچه و سایر مکان‌ها هر کدام یک مورد هستند.

 

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به توصیه‌هایی برای پیشگیری از غرق‌شدگی در دریا، رودخانه‌ها، استخر اظهار داشت: آشنایی با فنون اولیه شنا، آشنایی با محدودیت‌ها و رعایت آن‌ها از ابتدایی‌ترین الزامات قبل از شنا است، همچنین اطلاع از وضعیت عمق آب قبل از تصمیم به شیرجه زدن و حتی قبل از ورود به آب ضروری است، چرا که شیرجه در آب‌های کم عمق خطر ضربه به سر و نیز شکستگی گردن را به دنبال دارد. هم چنین ورود به آب‌های عمیق برای مبتدیان، خطر غرق شدگی را افزایش می‌دهد.

 

وی بررسی دمای آب را ضروری دانست و توصیه کرد: به تدریج باید وارد آب شد و به هیچ وجه تنها و در محیط‌هایی که نجات غریق وجود ندارد، شنا نباید کرد.

 

۹۵ طرح سالمسازی دریا از اول خردادماه در مازندران برپا می‌شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve