.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۷ روزه در جاده‌های منتهی به شمال
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه یکم خرداد تا روز سه شنبه ۷ خرداد در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه یکم خرداد تا ساعت ۶ روز سه شنبه ۷ خرداد از جاده‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و برعکس ممنوع است.

 

وی افزود: آمد و شد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

 

سرهنگ قدمی گفت: در جاده کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۳ خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

 

رئیس پلیس راه مازندران افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۳ خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه است.

 

وی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۳ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۴ خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز جمعه مورخ ۳ خرداد تا ۲ بامداد روز شنبه ۴ خرداد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۶ خرداد تا ۲ بامداد روز سه شنبه ۷ خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۶ خرداد تا ۲ بامداد روز سه شنبه ۷ خرداد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه است.

 

وی گفت: در جاده کندوان آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و بالعکس به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی کماکان ممنوع است.

 

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه در جاده هراز آمد وشد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است، افزود: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱ خرداد و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و دوشنبه ۲، ۳ و ۶ خرداد از جاده هراز ممنوع است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve