.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
رئیس جدید دانشگاه مازندران معارفه شد
آئین تکریم رؤسای سابق و معارفه رئیس جدید دانشگاه مازندران در سالن آمفی تئاتر دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران برگزار شد

به گزارش شمال نیوز، خلاق میرنیا رئیس سابق دانشگاه مازندران پیش ازظهر چهارشنبه در این آئین تودیع و معارفه با انتقاد به حاشیه‌های به وجود آمده برای وی در دانشگاه مازندران اظهار کرد: تنها کسی که می‌تواند به انسان‌ها عزت و احترام یا حقارت و خواری دهد خداوند است و انسان‌ها نمی‌توانند با تهمت و حاشیه سازی از احترام و عزت کسی بکاهند.

وی افزود: اینکه ۷ ماه بعد از کناره گیری بنده تازه شاهد مراسم معارفه سرپرست جدید هستیم، ضعف وزارتخانه نیست بلکه معضل اصلی گپ فرهنگی استان ماست که این مراسم را به تعویق انداخت.

میرنیا با تبریک به دکتر نوذری سرپرست جدید دانشگاه مازندران بیان کرد: امیدوارم حاشیه‌ها متوجه آقای نوذری نباشد و ایشان بتوانند به دور از تمام حاشیه‌هایی که ممکن است برایشان بوجود آورند به فعالیت خود ادامه دهند.

وی در پایان گفت: با دعوا و درگیری و فحش و تهمت دانشگاه مازندران توسعه نمی‌یابد بلکه در سایه وحدت و همدلی می‌توانیم به رشد و توسعه در دانشگاه دست یابیم.

طالبی سرپرست سابق دانشگاه مازندران نیز اظهار کرد: بنده سعی کردم به دور از هر گونه حواشی در مسیر توسعه گام بردارم و در راستای ارتقای شاخص‌های دانشگاه تلاش کنم.

وی افزود: اقداماتی که موجب حیات و پویایی دانشگاه می‌شود را انجام دادم و در حوزه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی اقدامات خوبی انجام دادم و سعی کردم پروژه‌های عمرانی نیمه تمام را اتمام برسانم.

وی افتتاح آمفی تئاتر روباز دانشگاه، اتمام پروژه پیاده رو دانشگاه، اتمام سلف سرویس ویژه خانم‌ها، برنامه ریزی برای اجرای برنامه فاز اول پروژه اقتصاد و مجوز اصول کنسولگری برای دانشجویان غیر ایرانی از جمله اقدامات ما در دانشگاه مازندران در این مدت بود.

در این مراسم کوروش نوذری به عنوان رئیس جدید دانشگاه مازندران معرفی شد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve