.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
افزایش 32 درصدی حجاج مازندرانی
مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: امسال شاهد افزایش تعداد حجاج مازندران بودیم به‌طوری‌که سال گذشته 3هزار و 200 زائر بودند و تعداد حجاج استان نسبت به سال گذشته 32 درصد افزایش یافت.

به گزارش شمال نیوز، سید حبیب‌الله ساداتی اظهار کرد: امسال 4هزار و 245 زائر مازندرانی در قالب 30 کاروان از فرودگاه دشت‌ناز ساری به سفر معنوی حج تمتع اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه اعزام حجاج مازندرانی از 22 تیر ماه آغاز شده و تا 29 تیر ادامه دارد، افزود: امسال شاهد افزایش تعداد حجاج مازندران بودیم به‌طوری‌که سال گذشته 3هزار و 200 زائر بودند و تعداد حجاج استان نسبت به سال گذشته 32 درصد افزایش یافت.

مدیرکل حج و زیارت مازندران اضافه کرد: درصورت استقبال زائران در بحث پیش ثبت‌نام، سال آینده تعداد بیشتری از زائران را اعزام خواهیم کرد.

این مسؤول با تأکید بر پرهیز از حمل مواد و قرص‌های مخدر، خاطرنشان کرد: زائران باید به این مهم توجه کنند در غیر این صورت این موضوع خطرات جدی برای زائران به همراه خواهد داشت.

ساداتی با بیان اینکه زائران به مسائل بهداشتی و ایمنی در دوران سفر زیارتی حج توجه کنند، افزود: مهم‌ترین موضوع توجه زائران به مقررات کشور عربستان است.

وی به راه‌اندازی نرم‌افزار «زائریار» برای خدمات‌دهی به زائران، گفت: مدیر و کاروان‌ها نیز باید همکاری بیشتری داشته باشد تا شاهد بروز مشکلی نباشیم./فارس

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve