.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
بررسی آخرین وضعیت درمانی شیخ زکزاکی در کمیسیون امنیت ملی
محمد جواد جمالی نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ، با اشاره به نشست کمیسیون درباره آخرین وضعیت درمانی شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه، گفت: این نشست با حضور کارشناسان وزارت امور خارجه، تعدادی از پزشکان و معاونت حقوق بشر اسلامی برگزار شد. 
وی افزود: پزشکان حاضر در جلسه که از برخی کشور های اروپایی به دیدن شیخ زکزاکی رفته بودند، گزارشی از وضعیت پزشکی وی را برای نمایندگان تشریح و اعلام کردند با توجه اصابت گلوله و آسیب جدی به قسمتی از گونه و چشم، فشار خون بالا، مشکلات ستون فقرات، وجود سرب در خون و مشکلات خونی ادامه زندانی ماندن رهبر شیعیان نیجریه بسیار خطرناک است. 

جمالی تاکید کرد: پزشکان بیان کردند، انجام مراحل درمانی مورد نیاز برای شیخ زکزاکی در زندان و حتی در کشور نیجریه با توجه به کمبود امکانات امکانپذیر نیست. 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: اعضای کمیسیون به این نتیجه رسیدند، با توجه به قوانین حقوق بشری و انسان دوستانه از دولت نیجریه بخواهند نسبت به آزاد کردن شیخ زکزاکی با وجود حکم قضایی دادستانی برای انجام درمان و حمایت های پزشکی اقدام کند./باشگاه خبرنگاران جوان

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve