.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
شاعری :افت فشار آب شرب در نکا کاهش می یابد/مشکل ساحل حل خواهد شد
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکل افت فشار آب شرب شهرستان نکا ۳۵ میلیارد ریال هزینه شد و با بهره برداری از این طرح بخش اعظمی از مشکلات رفع می شود.

به گزارش شمال نیوز، علی محمد شاعری صبح پنجشنبه در مراسم افتتاح مجتمع تولیدی شهید گرائیلی شهرداری نکا از فاضلاب شهری به عنوان بزرگترین پروژه در حوزه شرق مازندران یاد کرد و همچنین افزود: این پروژه مهم و زیرساختی با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان به مدت ۵ سال مصوب شد که هم اکنون یک سال از این پروژه اجرایی شد.

وی گفت: با توجه به شرایط مدیریت ناهماهنگ و نامتمرکز در کشور باهمگرایی، مشارکت آحاد مردم و مسئولین و همچنین تعاون و همراهی چالش ها و مشکلات را از میان برداشته و پروژه های نیمه تمام را به ثمر می رسانیم

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شهر نکا همه برای هم ظرفیت هستند تصریح کرد: خوشبختانه فضای تعامل، همراهی و مشارکت در این شهرستان طی سال های اخیر حکمفرما شده است که می توان از این ظرفیت برای توسعه و آبادانی این منطقه استفاده کرد.

به گفته شاعری با توجه به اینکه مجوز و تفاهم نامه مبلمان پارک جنگلی قرمرض در اختیار شهرداری قرار گرفته شد با هماهنگی های صورت گرفته از جانب اداره گردشگری ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه موافقت شد تا بزودی شاهد بهره برداری از این پروژه مهم شهرستانی باشیم.

وی با اشاره به توسعه بیمارستان ۶۴ تختخوابی امام حسین نکا ادامه داد: در جهت تجهیز و بهره برداری از فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) نکا هم اکنون سقف سوم این پروژه احداث شد همچنین امیدواریم برای رفاه حال شهروندان نکایی و شهرهای همجوار در حوزه بهداشت و درمان تا پایان سال ۹۸ شاهد افتتاح و بهره برداری این مجموعه باشیم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی به حوزه آزادسازی ساحل نکا اشاره و بیان کرد: با وجود اینکه شهرستان نکا تنها شهر بدون ساحل در مازندران به شمار می آید دستور آزادسازی ساحل نکا به طول سه کیلومتر تا عمق ۶۰ متر از سوی وزارت دفاع صورت گرفت.

به گفته این مسئول مردمی ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه ورودی شهر نکا و همچنین برای رفع افت فشار آب شرب شهرستان نکا ۳۵ میلیارد ریال هزینه شد که با بهره برداری از این طرح طی هفته آینده بخش عمده ای از مشکل آب شرب شهرستان نکا مرتفع می شود.

شاعری در پایان به گازرسانی ۷۴ روستای هزارجریب نکا اشاره و خاطرنشان کرد: طرح هادی و گازرسانی ۷۴ روستای شهرستان نکا طی چند سال اخیر در دستور کار دولت قرار گرفت که در این راستا با برنامه ریزی اصولی و مدیریت زمان گازرسانی این تعداد روستای هزار جریب نکا به اتمام خواهد رسید به طوری که تا پایان سال ۹۸ تمامی روستاهای بخش هزار جریب نکا از نعمت گاز بهره مند می شوند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve