.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
آغاز اعزام زائران ایرانی به جمرات/ تاکنون 54 کاروان حجاج کشور راهی جمرات شده‌اند
مسئول اطلاع رسانی ستاد حج امسال با اعلام اینکه اعزام زائران ایرانی به جمرات از ساعت 10 صبح به وقت عربستان آغاز شده است، ابراز داشت: تا کنون بیش از 54 کاروان زائران ایرانی راهی جمرات شده‌اند.

به گزارش شمال نیوز،  قاسم نصیری مسئول اطلاع رسانی ستاد حج امسال در جمع خبرنگاران بیان داشت: اعزام زائران ایرانی به جمرات از ساعت ۱۰ صبح به وقت عربستان آغاز شده است. در این راستا همه زائران ایرانی همزمان با دهم ذی الحجه عید قربان در منا حضور دارند و کاروان‌های زائران ما بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده از سوی کشور میزبان از ساعت ۱۰ صبح به وقت عربستان برای رمی جمره عقبه راهی جمرات شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه تا ساعت ۱۰:۳۰ بیش از ۵۴ کاروان زائران ایرانی راهی جمرات شده‌اند، افزود: عملیات انتقال حجاج ایرانی از منا به عرفات توسط سامانه هوشمند رصد می‌شود و مدیران کاروان‌ها مشکلات احتمالی در مسیر را از طریق نرم‌افزار موبایلی متصل به این سامانه به ستاد اطلاع می‌دهند تا برای رفع آن اقدام لازم صورت گیرد.

 

بازدید رئیس سازمان حج و زیارت از محل اسکان حجاج ایرانی در منا

 

همچنین در ابتدای صبح امروز(یکشنبه ۲۰ مرداد ماه برابر با دهم ذی‌الحجه در عربستان) علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در خیابان‌های اصلی محل چادرهای زائران ایرانی در منا حضور یافت و در حاشیه این بازدید گفت: انتقال بانوان هم به منا شب گذشته به خوبی انجام شده و همه آنان برای رمی جمرات منتقل شدند و بعد از اعمال به چادرهایشان بازگردانده شدند.

 

 وی ادامه داد: مردان هم امروز در حال انجام اعمال مربوط به خود و نیز حرکت به سمت جمرات هستند و روند کار بسیار روان و عادی و بدون هیچ مشکلی است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve