.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
عرب از مدیرعاملی پرسپولیس استعفا می‌دهد؟
احتمال دارد ایرج عرب پس از جذب بازیکن برزیلی و پایان فعالیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس، از مدیریت سرخپوشان استعفا بدهد.

به گزارش شمال نیوز، ایرج عرب، مدیر عامل پرسپولیس تهران علیرغم اقداماتی که طی مدت اخیر داشته، اما انتقاد به عملکردش درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ، توافق نکردن با اسپانسر، مشکلات مالی و فعالیت در نقل و انتقالات تحت فشار بوده و به همین دلیل احتمال دارد پس از جذب بازیکن برزیلی و پایان فعالیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس، از مدیریت سرخپوشان استعفا بدهد.

 

اعضای هیئت مدیره پرسپولیس، دیروز (شنبه) با حضور در وزارت ورزش و جلسه با سلطانی فر شایعه مربوط به پایان کار ایرج عرب را جدی‌تر از پیش کرده‌اند و این در حالیست که مدیرعامل سرخ‌ها این روز‌ها با اعضای مدیریتی نیز با چالش مواجه است و به همین دلیل مهرداد هاشمی مدت‌ها است که جلسات هیئت مدیره حضور پبدا نمی‌کند.

 

شنیده می‌شود بازیکنان و کادرفنی هم از عملکرد عرب راضی نیستند و هدف شان آن بود که در جشن‌های قهرمانی پرسپولیس مانع از حضور او در جشن قهرمانی شوند و به همین دلیل بازیکنان با عرب رابطه خوبی ندارند و این موضوع احتمال جدایی او را بیشتر از قبل کرده است.

 

گفته می‌شود در این بین برخی عوامل داخلی باشگاه هم بی میل نیستند که این تغییر رخ بدهد و در گذشته عنوان شده بود یکی از اعضای هیئت مدیره به عنوان مدیرعامل بعدی سرخپوشان فعالیتش را آغاز خواهد کرد./باشگاه خبرنگاران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve