.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
اطلاعیه قطع آب در ساری
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: به دلیل اتصال خطوط انتقال آب در کوچه نادمیان ساری آب آشامیدنی این منطقه قطع می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، بهمن آذرمنش رئیس روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: به دلیل اتصال خطوط انتقال آب در کوچه نادمیان شهر ساری، مشترکان طالقانی ۱ و ۲، نادمیان و حقانی امروز شنبه ۲۶ مرداد ماه از ساعت ۱۱ صبح به مدت ۳ ساعت با افت فشار و یا قطع احتمالی آب مواجه می‌شوند.

 

او افزود: از ساکنان مناطق ذکر شده تقاضا می‌شود ضمن مدیریت مصرف، نسبت به ذخیره سازی آب مورد نیاز خود برای مصارف ضروری اقدام کنند.

 

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران با اشاره به نصب ۲۲ هزار و ۵۵۰ انشعاب فاضلاب خانگی در ساری گفت: در مجموع۳۴۰ کیلومتر شبکه اصلی و فرعی انتقال فاضلاب در قطر‌های مختلف در این شهر احداث شد.

 

آذرمنش با بیان اینکه ۱۳۷ هزار و ۴۷۹ نفر در ساری تحت پوشش خدمات فاضلاب قرار دارند، افزود: در حال حاضر بیش از ۲۳ درصد مشترکان از خدمات فاضلاب شهری بهره‌مند هستند.

 

امور آب و فاضلاب شهری ساری دارای ۷۹ هزار و ۷۵۰ مشترک است و مردم می‌توانند در صورت مشاهده هدر رفت آب ناشی از شکستگی خطوط انتقال و یا شبکه آبرسانی، آن را به سامانه ۱۲۲ گزارش دهند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve