.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران :
حذف کامل قبض‌های کاغذی برق از اول شهریور ماه در مازندران
شمال نیوز : غفاری تصریح کرد: با الکترونیکی شدن صورتحساب‌های مشترکان برق از هزینه‌های زائد و هنگفت صدور قبوض جلوگیری و هزینه‌های حاصل از صرفه‌جویی‌ها در سرفصل‌های بهسازی شبکه‌های توزیع برق هم استانی‌های عزیز سرمایه‌گذاری خواهد شد.....
حذف کامل قبض‌های کاغذی برق از اول شهریور ماه در مازندران

شمال نیوز: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: حذف قبوض کاغذی یک طرح ملی است و در کل کشور اجرا می‌شود، در مازندران نیز از اول شهریورماه در تمام شهرستان‌های تابعه اجرایی خواهد شد.

 

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران، رضا غفاری اظهار کرد: طرح حذف کامل قبض‌های کاغذی برق به‌منظور صیانت از جنگل‌ها و منابع طبیعی، توسعه دولت الکترونیک و کاهش هزینه‌هاست و شرکت توزیع نیروی برق مازندران از اول شهریور نسبت به حذف کامل قبض کاغذی برق و ارسال صورتحساب در قالب پیامک به شماره همراه همه مشترکین استان اقدام می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: برای مشترکانی که شماره همراه خود را در ماه‌های گذشته در سامانه شرکت توزیع نیروی برق مازندران ثبت کرده‌اند، صورتحساب مشترکین با پیامک ارسال می‌شود و تاکنون ۸۳ درصد از شماره همراه مشترکین جمع‌آوری شده که برای این دسته از مشترکان صورتحساب به‌صورت الکترونیکی و در قالب پیامک ارسال می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران بیان کرد: مشترکانی که صورتحساب‌های پیامکی دریافت می‌کنند، یک میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک برق را شامل می‌شود، حدود  ۲۰۰ هزار مشترک تاکنون نسبت به ارسال شماره همراه خود اقدام نکرده‌اند که امیدواریم در ۵ روز باقیمانده تا صدور صورتحساب‌های پیامکی نسبت به ارسال شماره همراه خود اقدام کنند.

 

غفاری به روش‌های ثبت شماره تلفن همراه مشترکان در سامانه مشترکین برق استان اشاره کرد و گفت: ارسال شناسه ۱۳ رقمی قبض  هر اشتراک به شماره ۱۰۰۰۹۱۲۱ و دریافت پیام تأیید از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان، مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق مازندران به نشانی www.maztozi.ir به قسمت میز الکترونیکی و انتخاب گزینه دریافت با پیامک، مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت در شهرها یا دفاتر پست بانک روستایی در روستاها و ثبت شماره تلفن همراه، ارائه شماره تلفن همراه به مأمورین قرائت کنتور به هنگام مراجعه به درب منازل مشترکان از جمله روش‌هایی است که مشترکان عزیز استان می‌توانند شماره همراه خود را ثبت و منتظر ارسال صورتحساب پیامکی خود باشند.

 

وی تصریح کرد: با الکترونیکی شدن صورتحساب‌های مشترکان برق  از هزینه‌های زائد و هنگفت صدور قبوض جلوگیری و هزینه‌های حاصل از صرفه‌جویی‌ها در سرفصل‌های بهسازی شبکه‌های توزیع برق هم استانی‌های عزیز سرمایه‌گذاری خواهد شد.

 

به گفته غفاری در این شرکت همواره به سیستمی شدن و الکترونیکی کردن فعالیت‌ها، تلاش مضاعفی صورت گرفته و در حال حاضر پرداخت‌های الکترونیکی و غیرحضوری از طریق همراه بانک، اینترنت بانک، دستگاه‌های خودپرداز ATM، دستگاه‌های کارتخوان (POS) و تلفن‌بانک انجام می‌پذیرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve