.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
استقرار گروه‌های نظارتی حمل و نقل جاده‌ای مازندران در مرز مهران
گروه‌های نظارتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران به منظور تسهیل در جابجایی زائران در مرز مهران و شهر همدان مستقر شدند.

به گزارش شمال نیوز، نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران  گفت:این اداره کل برای هماهنگی بازگشت زائران استان از ۲۰ مهر ماه نیرو‌های خود را در همدان مستقر کرده و این افراد تمام هماهنگی‌ها را برای جا به جایی زائران در رفت و برگشت انجام خواهند داد.
 
او دوره زمانی جا به جایی زائران با این اتوبوس‌ها را ۲۴ تا ۲۹ مهر ماه اعلام کرد و افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده زائران مازندرانی با ۱۵۰ دستگاه اتوبوس از مرز مهران به همدان منتقل شده و سپس با ۵۴۰ دستگاه اتوبوس دیگر به استان عزیمت می‌کنند.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: تا پایان روز شنبه ۲۰ مهر ماه نیز حدود ۲۷ هزار زائر مازندرانی با ۹۵۱ دستگاه اتوبوس برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی این استان را ترک کردند.
 
نجفی ادامه داد: این اداره کل وظیفه نظارت بر قیمت ها، نقل و انتقال و رسیدگی به شکایات مردمی را دارد و زائرین اربعین حسینی (ع) در طول سفر می‌توانند شکایات و پیشنهادات خود را با سامانه گویا ۱۴۱ جهت رسیدگی فوری و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ مطرح کنند.
 
او افزود: پیش بینی این اداره کل و ستاد اربعین عزیمت حدود ۴۰ درصد از زائران استان به مرز با اتوبوس بوده و برنامه ریزی‌ها هم بر همین اساس صورت گرفته است.
 
نجفی تعداد زائران ثبت نام شده مازندران در سامانه سماح را بیش از ۱۱۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: برای جلوگیری از ازدحام زائران امسال در مرز، سازمان حمل و نقل و راهداری کشور پسکرانه‌هایی را برای رفت و برگشت ایجاد نموده و پسکرانه مازندران هم به همراه چند استان دیگر شهر همدان تعیین شده است./باشگاه خبرنگاران

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve