.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
شاگردان کالدرون 48 ساعت دیرتر بازی می‌کنند
پرسپولیس به دنبال تعویق بازی با نساجی مازندران

مسابقات جام حذفی در مرحله یک هشتم نهایی این هفته با برگزاری چند بازی در شهرهای مختلف برگزار می‌شود اما بازی تیم‌های پرسپولیس و نفت آبادان به دلیل حضور بیش از سه بازیکن پرسپولیس در تیم ملی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

از سوی سازمان لیگ تاریخ ۵ آذر برای انجام این بازی در نظر گرفته شده است که البته این زمان جدید باز هم باعث می‌شود که تیم پرسپولیس در شرایط برابری مقابل رقبایش قرار نگیرد. در برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ تیم پرسپولیس در تاریخ پنج‌شنبه ۷ آذر در تهران باید به مصاف نساجی برود اما از آنجایی که بازی معوقه پرسپولیس و نفت آبادان در جام حذفی در تاریخ ۵ آذر برگزار می‌شود عملا سرخ پوشان نمی‌توانند ۴۸ ساعت بعد از بازی با نفت به مصاف نساجی بروند.

به دلیل تداخل زمانی بازی پرسپولیس در جام حذفی با انجام بازی در هفته دوازدهم لیگ برتر، مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال تعویق این بازی هستند. پس از پیگیری‌هایی که مسئولان پرسپولیس از سوی سازمان لیگ داشته‌اند به ‌آنها به صورت شفاهی گفته شده که بازی سرخ‌پوشان مقابل نساجی در هفته دوازدهم لیگ برتر به جای پنج‌شنبه ۷ آذر در تاریخ شنبه ۹ آ‌ذر برگزار خواهد شد تا بازیکنان پرسپولیس ۴ روز پس از بازی مقابل نفت در جام حذفی در هفته دوازدهم لیگ برتر به میدان بروند.

منبع: فارس

جزییات بیشتر : پرسپولیس به دنبال تعویق بازی با نساجی


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve