.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
مجلس برای مشکلات معیشتی مردم چه اقدامی کرد
فرماندار اسبق ساری وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی در جامعه را واقعیتی غیرقابل انکار دانست و گفت: این سؤال از نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی و دولت مطرح می‌شود که برای برطرف کردن مشکلات معیشتی مردم چه اقدامی انجام داده‌اید؟

به گزارش شمال نیوز، منصورعلی زارعی  با اشاره به افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: دولت در اجرای سهمیه‌بندی بنزین می‌بایست از قبل مردم و کارشناسان این حوزه را مطلع می‌کرد تا آگاه‌سازی آن در جامعه صورت می‌گرفت.

 

وی اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه از روز افزایش قیمت بنزین بی‌اطلاع بود را قابل تامل دانست و افزود: رئیس جمهور می‌بایست در اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین از ظرفیت علمی دانشگاهیان بهره می‌گرفت.

 

فرماندار اسبق ساری عنوان کرد: اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها و حامل‌های انرژی قانون کشور بود که از چند سال قبل می‌بایست با شیب ملایم اجرا می‌شد اما متاسفانه با بی‌تدبیری و بدون فراهم کردن مقدمات و تمهیدات لازم اجرایی شده که نقدهایی اساسی نسبت به اجرای آن وارد است.

 

زارعی بر ضرورت نظارت بر بازار برای جلوگیری از هرگونه افزایش قیمت کالا تاکید کرد و ادامه داد: سال گذشته با افزایش قیمت ارز شاهد افزایش قیمت کالاها در بازار بودیم که نظارت ضعیف دستگاه‌های مجری در این زمینه مشهود بوده است.

 

وی وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی در جامعه را واقعیتی غیرقابل انکار دانست و خاطرنشان کرد: این سؤال از نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی و دولت مطرح می‌شود که برای برطرف کردن مشکلات معیشتی مردم چه اقدامی انجام داده‌اید؟

 

فرماندار اسبق ساری گفت: مسؤولان کشور باید به‌صورت شبانه‌روزی و با تدبیر، تلاش و حرکت در مسیر راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی به دنبال حل مشکلات اقتصادی مردم کشور باشند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve