.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
بازارهای هدف و صادراتی محصولات کشاورزی توسعه یابد
امام جمعه ساری خواستار بهره گیری از ظرفیت بندر امیرآباد شد و گفت: برای توسعه بازارهای هدف و صادرات محصولات کشاورزی باید برنامه ریزی کرد.

به گزارش شمال نیوز، حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی صبح دوشنبه در دیدار با مدیران بندر امیرآباد، وجود و فعالیت این بندر را فرصتی برای استان برشمرد و گفت: با داشتن این بندر نباید کالاهای استان نظیر مرکبات از دیگر مبادی ارسال و صادر شود.

وی با اظهار اینکه هنوز بخشی از مرکبات استان برداشت نشده است، پایین بودن قیمت این محصول را از مشکلات بیان کرد و گفت: باید برای صادرات این محصولات برنامه ریزی شود و نسبت به توسعه بازارهای هدف اقدام کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه کشتی ها برای تخلیه و بارگیری در بندر امیرآباد زیاد معطل می شوند خواستار رفع این مسئله و تخلیه و بارگیری سریع شد.

سیاوش رضوانی مدیر بندر امیرآباد نیز گفت: بخش خصوصی برای صادرات محصولات کشاورزی و مرکبات اقدام به ساخت سورتینگ در بندر کرده است.

وی افزود: بندر برای صادرات مرکبات و محصولات کشاورزی استان آمادگی دارد.

وی با اظهار اینکه جاذبه ورود کشتی در بندر امیراباد زیادی است گفت: بندر امیرآباد ذون بندی شده و ذون عملیاتی ان تا سال ۱۴۰۰ تکمیل شده است.

مدیر بندر امیراباد ادامه داد: همچنین چهار سیلو در بندر امیرآباد در دست ساخت است که ۴۴۵ هزار تن فضای سرپوشیده در بندر وجود دارد.

وی افزود: همچنین از ۱۵ پست اسکله در ۱۳ پست کشتی وجود دارد  ازاینرو تخلیه و بارگیری کشتی ها زمان بر خواهد بود./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve