.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
شاعری:شرق مازندران نباید مثالی برای محرومیت باشد/ رقبای انتخاباتی "رفقای" ما هستند
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه و نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه، با بیان اینکه اجازه نمی‌دهم شرق مازندران مثالی از محرومیت در استان باشد، این منطقه را دارای ظرفیت‌های طبیعی و انسانی ارزشمندی دانست. وی همچنین رقبای انتخاباتی‌اش را رفیق خود خطاب کرد و درباره هجمه‌هایی که طی ساله‌های گذشته علیه او بوده است، گفت: " چهار سال سکوت کردم و به هیچ‌کدام از تخریب‌ها پاسخ ندادم ".

به گزارش شمال نیوز، علی‌محمد شاعری چهارشنبه‎شب در مراسم افتتاح ستاد انتخاباتی خود در شهرستان نکا با بیان اینکه ملت بزرگ ایران در آستانه آزمونی بزرگ قرار خواهند گرفت و به فضل الهی با حضور حداکثری خودشان برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب می‌گشایند، اظهار داشت: ملت ما همواره در صحنه‌های سخت و پرمخاطره حضوری مسوولانه و متعهدانه داشته و نقش خود را در حفظ انقلاب و دفاع از منافع ملی و در تعیین سرنوشت خود به نمایش گذاشته‌اند.

 

وی انتخابات این دوره را فرصت دیگری دانست که همه ما با حضور حداکثری و با انتخابی شایسته از امتحانی بزرگ با موفقیت بیرون بیاییم و این مقطع تاریخی را پشت سر بگذاریم.

 

نامزد یازدهمین دوره انتخابات شرق مازندران ضمن قدردانی از حضور مردم در بازگشایی ستاد انتخاباتی خود، اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با وحدت، همدلی، تلاش مجاهدانه و با بسیج همه امکانات مردمی در روز 2 اسفند حماسه دیگری را خلق کنیم.

 

انتخابات؛ فرصتی برای تعیین سرنوشت یک ملت

 

شاعری انتخابات را فرصتی برای تصمیم‌گیری و تعیین سرنوشت یک ملت، یک شهر، و سرنوشت آحاد مردم عنوان و خاطرنشان کرد: به هر میزان در انتخاب خود بررسی و تلاش بیشتری کنیم، در زندگی خودمان موفق‌تر خواهیم بود. کیفیت زندگی ما در گرو انتخاب ماست. انقلاب به چهل و یکمین سال خود رسیده و دیگر خطا و اشتباه جایز نیست.

 

عضو مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی باید در مجلس شورای اسلامی حضور داشته باشند که دارای دانش، معلومات، مهارت، کارآمدی و در عین حال انسان‌هایی متدین و بانشاط و جهادی و خستگی‌ناپذیر باشند و امتحان خود را در کوران انقلاب و مسوولیت‌هایی که داشتند به نمایش گذاشته باشند و از امتحانات سخت نیز، سربلند بیرون آمده و شناخت کافی از وضعیت صنعت، کشاورزی، گردشگری و از روابط بین‌الملل و بودجه و اقتصاد کشور و محیط زیست و سایر امور زیربنایی داشته باشند.

 

" برای مسئولیتی مثل نمایندگی، هر میزان دانش و تجربه و مهارت بیشتر باشد موفقیت بیشتر خواهد بود".

 

وی دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مردم شرق مازندران همانند سایر مناطق استان و کشور اجازه نخواهند مسیر پیشرفت و توسعه‌ای که از چهل سال قبل آغاز شده است متوقف شود، افزود: شرق مازندران تفاوتی با غرب و مرکز مازندران ندارد، باید از شاخصه‎های توسعه بهره‌مند شود و دارای استقلال اقتصادی باشد زیرا ظرفیت عظیم طبیعی و اجتماعی دارد.

 

شاعری بیان کرد: شرق مازندران قطب صنعت و تولید و اشتغال خواهد بود. با کمک مردم، مشارکت بانک‌ها و دستگاه‌ها و همکاری مجلس و دولت درصدد هستیم تا مسیر پیشرفتی که در این منطقه آغاز شده، بیشتر از گذشته ادامه پیدا کند.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سد گلورد پس از چند دهه به سرانجام رسیده، از دیگر اقداماتی که زیربنای آن ایجاد شده است به آغاز مرحله عملیاتی طرح فاضلاب شهری، و ساخت و تجهیز برخی از بیمارستان‌ها، دریافت مجوز مناطق گردشگری، آزادسازی منطقه امیرآباد، عملیات گازرسانی به روستاها و نهضت راهسازی اشاره کرد.

 

وی همچنین گفت که اجازه نخواهیم داد آب دریای خزر به فلات مرکزی منتقل شود، اجازه نخواهیم داد حق مردم شرق مازندران تضییع و بودجه‌ها ناعادلانه تقسیم شود. لذا مسیر پیشرفت را به‌گونه‌ای ادامه خواهیم داد که به شاخص توسعه نزدیک شویم. این عادلانه نیست که اگر قرار باشد مثالی از محرومیت بزنیم از شرق مازندران باش.د این مسیر پیشرفتی که آغاز شده باید ادامه پیدا کند.

 

شعار ما چپ‌روی و راست‌روی نیست

 

شاعری با تأکید بر اینکه وارد حاشیه نمی‌شوم و با مردم نباید سیاسی برخورد شود، خود را " فرزند ملت، خادم ولایت" معرفی و اظهار کرد: شعار ما چپ‌روی و راست‌روی نبوده و نیست، شعار ما این بود که یک انقلابی و تابع ولایت هستیم و در مسیر ولایت یک لحظه‌ای از خدمت باز نمی‌مانیم. اگر 2 واحد جدید در نیروگاه شهید سلیمی نکا کلنگ‌زنی شده است؛ با نگاه انقلابی و مجاهدانه بوده است و سوال این است که چرا این پروژه‌ها در گذشته وجود نداشت و چرا مردم بهشهر بعد از 15 سال از یک بیمارستان فوق‌تخصصی بهره‌مند می‌شوند، اینها کارهایی بوده که با وحدت و همدلی رخ داد.

 

رئیس دوره‌ای مجمع نمایندگان مازندران گفت: شرق مازندران را دچار تنش و افراطی‌گری و مسائلی که برای مردم منفعت ندارد نخواهم کرد و سعی بر این است که همه را در جهت توسعه و پیشرفت و حمایت از خط ولایت و امام و شهدا بسیج خواهم کرد و در کنار شما خواهم بود.

 

شاعری درباره دیگر نامزدهای انتخابی و تأکید بر فضای انتخاباتی سالم اظهار داشت: آنها رقیب ما نیستند و رفیق ما هستند، من به همه آنها سر می‌زنم و خسته‌نباشید می‌گویم.

 

4 سال در برابر تخریب‌ها سکوت کردم

 

وی از حامیان خود خواست، به هر میزان که عده‌ای بخواهند در شبکه‌های مجازی علیه بنده تخریب کنند شما سکوت اختیار کنید و با بزرگواری پاسخ بدهید. من چهار سال توکل به خدا داشتم و مدیریت جهادی را دنبال کردم و وارد حاشیه‌ها نشدم، سکوت کردم و به هیچ‌کدام از تخریب‌ها پاسخ ندادم زیرا مغزی که وارد این مسائل شود مسیرش منحرف و انرژی از او گرفته خواهد شد و توفیق الهی را نخواهد داشت.

 

نامزد یازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، با بیان اینکه تابع ولایت فقیه هستیم، ادامه داد: تابع ولایت بودن این است که نسنجیده حرف نزیم، بی‌برنامه کار نکنیم، کشور را دیمی اداره نکنیم، تصمیم غیرعلمی نگیریم، سرمایه‌های مالی و انسانی را هدر ندهیم و فکر کنیم چه کاری اصولی‌تر و بهتر است.

 

شاعری در پایان سخنان خود لطف الهی را شامل حال خود دانسته و از همراهی علمای منطقه آیت‌الله محمدی لائینی، آیت‌الله جباری و آیت‌الله ایازی تقدیر کرد و به حامیانش گفت: توفیقاتی که تاکنون داشتیم، تنها با کار و تلاش شبانه‌روزی و یاری شما بوده است، اگر می‌خواهید این تحولات ادامه یابد، باید مسیر پیشرفت ادامه پیدا کند زیرا شاعری به‌تنهایی نمی‌تواند مشکلات را از سر راه بردارد. همچنین در هفته‌ای که قرار داریم باید وقت خود را صرف پیشرفت و توسعه شرق مازندران متمرکز کنیم، به انتخاب اصلح بیاندیشیم و به بازی‌های شایعه‌پراکنان و آنهایی که می‌خواهند انتخاب از مسیر اصلی خود منحرف شود،  وارد نشویم.

 

   

منبع:آوای خزر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve