.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
شهردار: شهر ساری برابر کرونا ضدعفونی شد
شهردار ساری گفت: شش اکیپ پنج نفره مجهز به ماشین آلات و تجهیزات مشغول ضدعفونی کردن شهر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا هستند.
شهردار: شهر ساری برابر کرونا ضدعفونی شد

 به گزارش شمال نیوز، عباس رجبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و با هدف حفظ سلامت شهروندان، نظافت و ضدعفونی کل شهر از سوی سازمان‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی، مدیریت پسماند و حمل و نقل بار و مسافر در دست اجرا است.

وی افزود: سازمان آتش نشانی ضمن آماده باش کامل و تشکیل ۶ اکیپ ۵ نفره مجهز به ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز از صبح امروز اقدام به ضدعفونی تمام نقاط شهر به ویژه بازارها و اماکن پر تردد کرده است ودر کوچه‌های غیرقابل تردد خودروها، نیروهای سازمان آتش نشانی با سمپاش دستی اقدام به سمپاشی و ضدعفونی خواهند کرد.

وی یادآور شد: همچنین سازمان‌های مدیریت پسماند و حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نیز با اعزام اکیپ‌های مجهز و ماشین آلات در اجرای این طرح با سازمان آتش نشانی همراه هستند و این عملیات تا ضدعفونی تمام سطح شهر اعم از معابر، بازارها، ناوگان حمل و نقل عمومی ادامه خواهد داشت.

رجبی گفت: همچنین در راستای حفظ سلامت کارکنان شهرداری و سازمان‌های تابعه، کلیه اماکن اداری این مجموعه روزانه سمپاشی و ضد عفونی خواهد شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve