.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم در تالار‌ها
کسانی که از قبل اقدام به رزرو تالار، اماکن، رستوران و هتل کردند می‌توانند به صاحبان این تالار‌ها و اماکن مراجعه و نسبت به لغو مراسم خود اقدام کنند.

شمال نیوز:به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا،برگزاری هر گونه مراسم در تالار‌های مازندران تا اطلاع بعدی ممنوع است.

به گزارش شمال نیوز، سرهنگ ساداتی معاون اجتماعی انتظامی مازندران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران ، گفت:برابر مصوبات شورای تامین استان و بخشنامه ابلاغی از سازمان صمت و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی تالارها، رستوران‌ها و هتل‌های مازندران از برگزاری هرگونه مراسم  مانند عروسی و جشن  باید خودداری کنند.

او افزود:کسانی که از قبل اقدام به رزرو تالار، اماکن، رستوران و هتل کردند می‌توانند به صاحبان این تالار‌ها و اماکن مراجعه و نسبت به لغو مراسم خود اقدام کنند.

سرهنگ ساداتی گفت: صاحبان تالار‌ها موظف هستند تمامی هزینه‌ها را به صاحبان مراسم عودت دهند و حق کسر کردن هیچ گونه هزینه‌ای را نیز ندارند.

معاون اجتماعی انتظامی مازندران افزود:چنانچه صاحبان تالار بخواهند هزینه‌ای را کسر کنند و یا پول را عودت ندهند، افراد می‌توانند با مراجعه به دادستانی و با اخذ دستور قضایی نسبت به عودت هزینه‌ها  اقدام کنند.

او با اشاره به عرضه قلیان در برخی مکان‌ها نیز گفت:عرضه قلیان در قلیان سرا‌ها و سفره خانه‌ها ممنوع است و در صورت عدم توجه واحد صنفی حتما پلمب خواهد شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
 

ارسال نظر :


نام : ايميل :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

Developed By Seyed Bahram Siadati, Artbook , Parsiserve